0%
Diamma Resort 5 Star Hotel
Rezervo Tani
0

S’ka produkte në shportë.

Mirë se vini në Diamma Resort
Hotel me 5 yje

Merrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror në Diamma Resort Conference & Spa

Fushat e kërkuara ndiqen nga *

Indoor swimming pool
Pishinë e brendshme
Private beach area
Plazh Privat
Spa and wellness centre
Qender SPA
Bar and restaurant
Bar dhe restorant

Akomodim luksoz me facilitete të klasit botëror

E vendosur në Durrës, pak hapa nga plazhi i Shkëmbit të Kavajës, Diamma Resort Conference & Spa ofron akomodim me një kopsht, parkim privat falas, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një tarracë. Ndër lehtësitë e këtij resorti modern janë restoranti, shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, së bashku me WiFi falas. Hoteli ofron një pishinë të brendshme, bar plazhi dhe një shërbim cilesor.

Më shumë rreth nesh

Çlodhuni me stil në dhomat tona elegante

Ne kemi lloje të ndryshme dhomash që i përshtaten nevojave tuaja.

Dhomat tona janë të dekoruara me shije me orendi elegante dhe ofrojnë pamje mahnitëse të plazhit ose kopshtit. Çdo dhomë ka një banjo private, ajer te kondicionuar, Wi-Fi falas dhe një TV me ekran të sheshtë. 

Pavarësisht se cilin lloj dhome zgjidhni, mund të jeni të sigurt për një qëndrim të rehatshëm dhe luksoz në Diamma Resort Conference & Spa.

Zgjidhni një dhomë

Shijoni kuzhinën e shijshme në restorantin tonë

Në Diamma Resort Conference & Spa, ne besojmë se kuzhina e shijshme është një pjesë thelbësore e çdo arratisjeje luksoze. Restoranti ynë shërben një gamë të kuzhinës lokale dhe ndërkombëtare që do të kënaqë shijet tuaja. Kuzhinierët tanë me përvojë përdorin vetëm përbërësit më të freskët për të krijuar pjata të shijshme dhe të shëndetshme. Pavarësisht nëse jeni në humor për ushqim deti apo një pjatë vegjetariane, restoranti ynë ka diçka për të gjithë.

Menuja e restorantit

Rreth Hotelit

Shërbim dhe lehtësira të jashtëzakonshme për një qëndrim të paharrueshëm

Të gjitha Shërbimet
Parea Restaurant

Çmimi: Falas

Parea Restaurant

Enjoy Delicious Cuisine at our Restaurant At Diamma Resort Conference & Spa, we believe…

Lexo më shumë Lexo më shumë Parea Restaurant
Outdoor Pool

Çmimi: Falas

Pishinë e jashtme

Diamma Resort boasts a stunning outdoor pool that is sure to captivate guests with…

Lexo më shumë Lexo më shumë Pishinë e jashtme
Indoor Pool & SPA

Çmimi: Falas

Indoor Pool & SPA

Spa Salon at Diamma Resort is a sanctuary of relaxation and rejuvenation, providing guests…

Lexo më shumë Lexo më shumë Indoor Pool & SPA
Taboo Beach Bar

Çmimi: Falas

Taboo Beach Bar

Taboo Beach Bar at Diamma Resort is a vibrant and lively beachfront venue, perfect…

Lexo më shumë Lexo më shumë Taboo Beach Bar
Diamma Tavern

Çmimi: Falas

Diamma Tavern

Diamma Tavern, located in the outdoor space of Diamma Resort, offers a delightful dining…

Lexo më shumë Lexo më shumë Diamma Tavern
Private Beach

Çmimi: Falas

Private Beach

The Private Beach at Diamma Resort offers an exclusive and serene coastal retreat for…

Lexo më shumë Lexo më shumë Private Beach

Çfarë thonë klientët tanë

Shihni se çfarë u pëlqeu më shumë të ftuarve

Oscar Newman

Oscar Newman

Nga Polonia

Ushqimi shumë i mirë, pastërtia në nivelet më të larta, shërbimi i standardeve të larta, aksesi i drejtpërdrejtë në det, dhomat e bollshme dhe luksoze etj janë ato që e bëjnë këtë vend të përsosur për të kaluar kohën me familjen ose miqtë. Unë patjetër do të kthehem përsëri.

Emma Olafson

Emma Olafson

Nga Norvegjia

Diamma Resort është një perlë absolute! Stafi ishte tepër mikpritës dhe miqësor që nga momenti kur mbërritëm, dhe objektet ishin të nivelit të lartë. Dhomat ishin të bollshme, të pastra dhe të dekoruara bukur, dhe qasja e drejtpërdrejtë në det ishte një pikë kryesore. Ushqimi ishte gjithashtu i mahnitshëm - nuk mund ta fajësonim! Ne do ta rekomandonim shumë këtë resort për këdo që kërkon një arratisje luksoze dhe relaksuese.

Viktoria Hans

Viktoria Hans

Nga Gjermania

Kaluam një kohë të mrekullueshme në Diamma Resort! Shërbimi ishte i jashtëzakonshëm - stafi ishte gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar me çdo gjë që kishim nevojë, dhe ata me të vërtetë shkuan më lart dhe përtej për ta bërë qëndrimin tonë të veçantë. Dhomat ishin të bollshme dhe të pajisura mirë, dhe pastërtia ishte e pakuptimtë. Vendndodhja e resortit ishte gjithashtu e përsosur - ndihej e izoluar dhe private, por megjithatë kishte qasje të lehtë në atraksionet lokale. Mezi presim të kthehemi!

Paulo Gonzales

Paulo Gonzales

Nga Spanja

Kohët e fundit kemi qëndruar në Diamma Resort për një pushim familjar dhe nuk mund të ishim më të lumtur me zgjedhjen tonë. Resorti ishte absolutisht mahnitës - dhomat ishin të bollshme dhe të dekoruara bukur, dhe pamjet e detit ishin mahnitëse. Ushqimi ishte i shijshëm dhe shërbimi ishte i shkëlqyeshëm - stafi ishte gjithmonë miqësor dhe i dobishëm. Na pëlqeu gjithashtu fakti që kishte kaq shumë aktivitete të ofruara - nuk na mbaruan kurrë gjërat për të bërë! Ne patjetër do ta rekomandonim këtë resort për këdo që kërkon një pushim luksoz dhe të paharrueshëm.

Lajmet dhe ngjarjet e fundit

Mësoni gjithçka rreth Diamma Resort Conference & Spa Events

Të gjitha Publikimet
The Miss Globe 2023: A Celebration of Beauty and Culture at Diamma Resort
Business, Resort, Tourism
Exploring Durres from the Comfort of Diamma Resort: A Luxurious Experience
Places, Resort, Tourism
+

Kërko Dhoma

Fushat e kërkuara ndiqen nga *

sqAlbanian
Open chat
1
💬 Need help?
Hello 👋
Can we help you?