Bar & Restaurant

Bar & Restorant " A La Carte" , ku ofrohet ushqimi dhe pije me cilesi te larte per te ftuarit. Ekziston nje lidhje e drejteperdrejte mes natyres dhe cilesise se sherbimit te kerkuar , shumellojshmeri ne menu , vendi ideal per bankete, pritje dhe dasma ne diten me te rendesishme te dashuruarve.

Hoteli & Vilat (Dhomat)

Dhomat single, double, double + 1, tripple, family room, suita , kategoria standard dhe delux ofrojne nje pamje te qete dhe kushtet optimale te nje hapesire ku nuk mungon asgje : kondicioner, krevat tek, dopio, kolltuqe portative, minibar, LCD TV kabllor, banjo me dush , tharese flokesh , aksesore tualeti , biankeri hotelerie, Wi-Fi 24 ore, parkimin e automjetit si edhe mengjesin bufe e hapur.

Beach Bar

Nese jeni lloji i personit te cilit ju pelqen gjetja e nje luleje ne koktailin tuaj, Diamma Lounge & Tarace , eshte vendi ku duhet te shkoni.
Pije klasike - nga Manhattan ,shërbyer në një gotë gjigant tulipani , e ftohte dhe e gdhendur me kubike akulli deri ne Bellini - e bere me aplomb.
Muzike bashkekohore per te gjitha moshat dhe ambjent mikeprites.

Pool Bar (Pishina)

Pishina Diamma Resort, nje mjedis i sigurte per pushuesit tone , i vezhguar dhe i shendetshme per femijet tuaj .
E ndare ne dy hapesira, per te rritur dhe femije , Pool Bar ofron muzike, pije te fresketa, alkool, higjenen .

Qender bukurie, Neda's Style

Qender bukurie dhe trajtimi personal , per t'i bere zonjushat dhe zonjat te bukura dhe komfort me pamjen e tyre per nje dreke apo darke familjare, pije apo muzike.