Diamma Resort ofron salla per takime biznesi dhe mbledhje pune . Ambjentet disponojne te gjithe elementet e nevojshme per konferenca/takime biznesi. Gjithashtu mundesojme organizim te cdo eventi duke perfshire catering e dekorim. • Salle konference 170 m2 me kapacitet 80-100 persona. • Salle seminari 20 persona Pajisjet : • Projektore • Podium me mikrofon • Qender zeri • Projector shtese • Wi-fi Sherbime te tjera gjate pushimit: • Coffee break 2€/pax: uje ,kafe,qumesht,caj,kek,biskota. • Cocteil jo alkolik 3€/pax: lengje te gazuara, lengje frutash,uje. • Cocteil alkolik 5€/pax: vere e bardhe, vere e kuqe, antipasta te kripura, antipasta te embela. Ofertë • Fjetja ne resort aplikon 15% zbritje per dhomat. • Dreka ose darka e konferences me menu te percaktuar me baze: • Peshku (18€/pax) • Mishi (15€/pax) • Vegjetariane (12€/pax) • Dreka ose darka e konferences sipas preferences aplikohet nje ulje prej 10% te vleres totale te fatures. • Ofrojme sherbimin e cateringut dhe arredimit specifik sipas kerkesave (me pagese ekstra).